![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
5016 Ampel
Karl Johanstil, mässing. Diameter: 56 cm. Höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:42
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13
-
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
5016 Ampel
Karl Johanstil, mässing. Diameter: 56 cm. Höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:42 -
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13
-
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22 -
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31